Skip links

Wentylacja

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Wyślij pytanie

  Zadzwoń do nas:

  +48 602 667 361
  +48 783 845 777

  Oferta usług

  Wentylacja

  Połączenie usługi doradztwa, doboru urządzeń, projektu i instalacji wentylacji w domu i zakładach

  W kilku słowach

  Oferujemy kompleksową usługę doboru, sprzedaży i montażu urządzeń wentylacyjnych wiodących producentów polskich i zagranicznych. Przeprowadzamy cały proces zgodnie z oczekiwaniami klientów i proponujemy optymalne rozwiązanie w każdym obszarze.

  Rozwiązania techniczne, które od wielu lat wprowadzamy i instalujemy, cieszą się ogromnym zadowoleniem klientów, a dzięki naszemu  kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób rozwiązywać nietypowe problemy. Wykonujemy naszą pracę z należytą starannością i dajemy gwarancję na poprawność jej wykonania.

  W naszej ofercie

  Zapewniamy

  Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

  Producenci sprzętu są zobowiązani udzielać 24-miesiecznej gwarancji (minimum). Zdarza się, że gwarancja jest udzielana na okres dłuższy, niż 24 miesiące, ale mogą zachodzić dodatkowe okoliczności, aby ona „działała” (no okresowe przeglądy instalacji i urządzeń przez wyspecjalizowany serwis).
  Oprócz tego obowiązuje również rękojmia na urządzenia.

  Z naszej strony gwarantujemy poprawne działanie instalacji i wentylacji. W każdym wypadku pomagamy rozwiązać problemy serwisowe lub wskazać rozwiązanie, które można podjąć samodzielnie.

  W żadnym wypadku!
  Od początku do końca obsługujemy zamówienia. Mówiąc wprost – zajmujemy się doborem, zamówieniem, montażem i instruktażem obsługi urządzeń wentylacyjnych, jeśli oczywiście zachodzi taka potrzeba. Po prostu – zlecasz wykonanie i odbierasz gotowe rozwiązanie.

  Odpowiedź jest prosta. U nas!
  Montujemy i serwisujemy urządzenia wentylacyjne, dbamy o ich sprawność.
  Nie pozostawiamy klienta samemu sobie, ale dbamy o wszystko tak, aby klient miał jak najmniej zmartwień przez cały czas użytkowania instalacji.

  Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.