Skip links

Technika solarna

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Wyślij pytanie

  Zadzwoń do nas:

  +48 602 667 361
  +48 783 845 777

  Oferta usług

  Technika solarna

  Kolektory słoneczne, solary – dobór, sprzedaż i montaż. Profesjonalna obsługa

  W kilku słowach

  Ciepło, które produkuje słońce – produkuje je dla Twojego domu.
  Aby wykorzystać tą energię na swoje potrzeby instalujemy panele solarne, które do złudzenia przypominają panele fotowoltaiczne.

  Kolektory słoneczne odbierają ciepło od słońca i za pomocą specjalnie ukształtowanych systemów rurek, transportują ciepłą ciecz do zbiornika na ciepłą wodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszamy zużycie energii elektrycznej lub gazu do podgrzewania wody do odpowiedniej temperatury.

  W naszej firmie korzystamy z kolektorów cieplnych znanych producentów. Wyposażamy w sprawdzone rozwiązania dostawców, których cenią nasi klienci i potwierdzają to użytkownicy.

  Montaż instalacji paneli solarnych wykonujemy w ustalonym terminie i po przeprowadzonej wizji lokalnej. Warto o solarach pomyśleć już na etapie wykonywania instalacji wodnych w budynku.

  Zaprojektujemy instalację od początku uwzględniając Twoje zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Stosunkowo niewielkim kosztem możesz zaoszczędzić znaczną kwotę!

  Profesjonalna ekipa montażowa przeprowadzi montaż solarów i podepnie je do instalacji ogrzewania i ciepłej wody.

  Nasze instalacje pracują na rzecz naszych zadowolonych klientów już kilka (a nawet) kilkanaście lat. Szybka realizacja, dobre ceny, ogromne doświadczenie (wywodzimy się bezpośrednio z techniki grzewczej i sanitarnej), bogate doświadczenie i ciągłe doskonalenie – to gwarancja dla Ciebie, ze wszystko zostanie wykonane tak, jak należy i bezproblemowo.

  Zadzwoń i zapytaj – to nic nie kosztuje, a możesz zaoszczędzić znaczne kwoty, ponieważ jako nieliczni mamy dostęp bezpośrednio do cen importerów (podobnie jak w fotowoltaice)!

  Zapytaj o dofinansowanie na termomodernizacje!

  Pomożemy wypełnić wnioski o dofinansowanie na termomodernizcję budynku.
  ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas.

  KONTAKT Z NAMI

  W naszej ofercie

  Zapewniamy

  Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

  Nie, chociaż korzystają z tego samego źródła energii.
  Fotowoltaika przetwarza energię słońca na prąd, a solar – na ciepło.

  Tak, oferujemy pełną obsługę: od doboru, poprzez pomoc w projekcie, wykonanie i szkolenie w obsłudze, o ile jest to wymagane.

  Co więcej – zapewniamy również serwisowanie i obsługę pogwarancyjną!

  Istnieje taka możliwość, ale jest to rozwiązanie zdecydowanie droższe od tego, które stosuje się na dachach. Przewody doprowadzające czynnik muszą być dodatkowo izolowane od ziemi i atmosfery. Oprócz tego straty ciepła są znacznie większe.

  Trzeba dobrze rozważyć, czy użyć solarów do ogrzania wody, czy lepiej zastosować fotowoltaikę o większej mocy.

  W zależności od stanu przygotowania, fazy budowy i istniejących warunków – od kilku dni roboczych (zazwyczaj 2 dni) do nawet tygodnia. W specyficznych warunkach czas montażu może się przedłużyć.

  Zawsze ustalamy wszelkie prace z włascicielem.

  Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.