Skip links

Klimatyzacja

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Wyślij pytanie

  Zadzwoń do nas:

  +48 602 667 361
  +48 783 845 777

  Oferta usług

  Klimatyzacja

  Doradzamy, jak dobrać klimatyzację. Zamówimy i zamontujemy w profesjonalny i czysty sposób.

  W kilku słowach

  W naszej ofercie pełna usługa doboru, sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych w wersji monobloku lub typu split. W ofercie urządzenia  najlepszych i sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych z uwzględnieniem oszczędności energetycznej.
  Doświadczenie i mnogość realizacji to Twoja gwarancja, że zapewnimy komfort przebywania w pomieszczeniach, szczególnie latem i gorące dni.

  Rozwiązania techniczne, które od wielu lat wprowadzamy i instalujemy, cieszą się ogromnym zadowoleniem klientów, a dzięki naszemu  kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób rozwiązywać nietypowe problemy. Wykonujemy naszą pracę z należytą starannością i dajemy gwarancję na poprawność jej wykonania.

  Kilkanaście lat doświadczenia i setki realizacji – montujemy „klimatyzacje” w domach, biurach, budynkach i obiektach wielkopowierzchniowych. Dobieramy urządzenia tak, aby nie było strat energetycznych, a dzięki temu – oszczędzasz!

  W naszej ofercie

  Zapewniamy

  Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

  Naszym zdaniem – najlepiej na koniec sezonu letniego. Wówczas ceny usług i urządzeń klimatyzujących są najniższe, a warunki atmosferyczne nie przeszkadzają w jej montażu.
  Jeśli masz system typu SPLIT – możesz montować go i w zimnych porach roku.

  I tak, i nie.

  Tak – jeśli jest źle dobrana i obliczona ze względu na gabaryty pomieszczenia i temperaturę, jaką ma zapewnić. Jeśli temperatura na zewnątrz jest wysoka, a w środku chcesz mieć temperaturę bardzo niską – zużycie prądu może być wyższe, niż zwykle. Generalnie – im większa różnica w temperaturach zewnątrz-wewnątrz, tym zużycie prądu wzrasta.

  Dlatego proponujemy również montaż fotowoltaiki, która zdecydowanie poprawia parametry zużycia prądu (autokonsumpcja, a dzięki temu – niższe rachunki za prąd).

  dobór ekipy ma kluczowe znaczenie!
  Przede wszystkim doświadczenie – jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Działamy od kilkunastu lat, wcześniej, zanim jeszcze nastąpił „bum” na klimatyzację.
  Po drugie – wiemy, ze nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze. Umiemy dobrać optymalne urządzenia i nie jesteśmy związani z żadną marką.
  Po trzecie – „zero błędów, 100% satysfakcji„. Tak można nas opisać. Faktycznie – pilnujemy poprawności wykonania nawet w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ błędy montażowe są trudne do naprawienia – unikamy ich popełniania. TO potwierdzają nasi zadowoleni klienci.
  Po czwartesolidność i wsparcie na każdym kroku. Jesteśmy cierpliwi i staramy się rozwiewać wątpliwości klientów. Masz pytanie? Pytaj! Odpowiemy tak, abyś zrozumiał i wiedział, dlaczego tak, a nie inaczej.

  …i tak możemy długo.
  Sprawdź nas! Zadzwoń i dowiedz się więcej o nas i naszej firmie, jak pracujemy i czym się kierujemy.

  Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.