Skip links

Fotowoltaika

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Wyślij pytanie

  Zadzwoń do nas:

  +48 602 667 361
  +48 783 845 777

  Oferta usług

  Fotowoltaika

  Doradzamy, jak dobrać klimatyzację. Zamówimy i zamontujemy w profesjonalny i czysty sposób.

  W kilku słowach

  Panele fotowoltaiczne to element, który wydaje się być niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić i przy okazji korzystać w ekologicznej energii, którą produkuje słońce.
  Od wielu lat zajmujemy się szeroko rozumianymi instalacjami fotowoltaicznymi, zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Oferta obejmuje każdy element instalacji: od doboru mocy paneli, poprzez podpięcie do instalacji oraz pełnej konfiguracji i szkoleniu z obsługi sterowników. Dobieramy panele tak, aby nie przepłacać, i mieć optymalne rozwiązanie z lekkim naddatkiem na ewentualne przyszłe potrzeby użytkowników sieci.

  Wyposażamy w sprawdzone rozwiązania dostawców, których cenią nasi klienci i potwierdzają to użytkownicy.

  Pracujemy nieprzerwanie od początku, kiedy pojawiły się na naszym rynku panele fotowoltaiczne. Nasze instalacje pracują na rzecz naszych zadowolonych klientów już kilka (a nawet) kilkanaście lat. Doświadczenie i solidność w wykonaniu, trwałość i bezpieczeństwo – to gwarancja Twojego zadowolenia.
  Wiemy, jak projektować, instalować i uruchamiać instalacje sprawnie i bez problemów.

  Zadzwoń i zapytaj – to nic nie kosztuje, a możesz zaoszczędzić znaczne kwoty, ponieważ jako nieliczni mamy dostęp bezpośrednio do cen importerów!

  Zapytaj o dotacje!

  Dowiedz się więcej o dotacjach na odnawialne źródła energii.
  ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas.

  KONTAKT Z NAMI

  W naszej ofercie

  Zapewniamy

  Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

  Odpowiedni dobór mocy = opłacalność.
  Na podstawie Twojego zużycia prądu (podstawą są rachunki) dobieramy moc paneli tak, aby były zaprojektowane z zapasem mocy 20-23%. To pozwoli na zwiększone zapotrzebowanie prądu i wytworzysz go tyle, aby zaspokoić potrzeby gospodarstwa.

  Oczywiście!
  Klimatyzacja zużywa dużo energii, szczególnie kiedy różnica temperatur jest znacząca. W zimie, kiedy korzystamy z ogrzewania podłogowego (na prąd) również zapotrzebowania na energię wzrasta.
  Stosując panele fotowoltaiczne w znaczący sposób obniża się rachunki za energię.

  Dlatego proponujemy montaż fotowoltaiki, która zdecydowanie poprawia parametry zużycia prądu (autokonsumpcja, a dzięki temu – niższe rachunki za prąd).

  Aby zapewnić maksymalną produkcję energii panele należy ustawić tak, aby ich ekspozycja na słońce była maksymalnie długa. Jest wiec zalecane, aby ustawiać je w kierunku od wschodu, przez południe i do zachodu.
  Najlepszą konfiguracją i ułożeniem jest posadowienie paneli od południowego-wschodu, południa i południowego-zachodu.
  Kąt położenia w znaczniej mierze zależy od lokalizacji – jeśli ustawiasz je na dachu – masz małe pole do manewru. Jeśli na gruncie – można dobrać i wykonać odpowiednią konstrukcje, aby zapewnić optymalne pochylenie paneli względem ziemi i maksymalnie prostopadle do słońca.

  dobór ekipy ma kluczowe znaczenie!
  Przede wszystkim doświadczenie – jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Działamy od kilkunastu lat, wcześniej, zanim jeszcze nastąpił „bum” na klimatyzację.
  Po drugie – wiemy, ze nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze. Umiemy dobrać optymalne urządzenia i nie jesteśmy związani z żadną marką.
  Po trzecie – „zero błędów, 100% satysfakcji„. Tak można nas opisać. Faktycznie – pilnujemy poprawności wykonania nawet w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ błędy montażowe są trudne do naprawienia – unikamy ich popełniania. TO potwierdzają nasi zadowoleni klienci.
  Po czwartesolidność i wsparcie na każdym kroku. Jesteśmy cierpliwi i staramy się rozwiewać wątpliwości klientów. Masz pytanie? Pytaj! Odpowiemy tak, abyś zrozumiał i wiedział, dlaczego tak, a nie inaczej.

  …i tak możemy długo.
  Sprawdź nas! Zadzwoń i dowiedz się więcej o nas i naszej firmie, jak pracujemy i czym się kierujemy.

  Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.