Skip links

O firmie

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Jako wiodąca firma realizująca projekty, wykonująca instalacje i montaże kotłowni, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, staramy się angażować  i wychodzić poza konwencjonalne relacje z naszymi klientami i wczuwać się w ich potrzeby. Staramy się być raczej partnerem, niż firmą, ponieważ to relacje partnerskie dają najwięcej satysfakcji i budują dobry wizerunek firmy.
O naszym powodzeniu lub porażce decyduje w znacznej mierze podejście do stawianych zadań i sposób ich rozwiązywania.
Pokonywanie problemów jest naturalne i nasza firma widzi w nich wyzwania, które mogą tylko wspomóc rozwój i stale wznosić się na nowe, coraz lepsze poziomy obsługi i doświadczenia.

Podstawa pracy to wykwalifikowany zespół zaangażowanych ludzi.
Zatrudniamy tylko tych, którzy chcą pracować i pracują z entuzjazmem. Stawiamy na doświadczenie, ale też stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności. Zdobywamy nowych klientów głównie z polecenia, a tych, z którymi pracowaliśmy – szanujemy i o nich pamiętamy.

Firma „Klimat” pracuje z wiodącymi producentami urządzeń i sprzętu instalacyjnego. Doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania, które często okazują się zdecydowanie tańsze, niż u konkurencyjnych firm. Mamy dostęp do bezpośrednich importerów, dlatego cenowo jesteśmy bardzo konkurencyjni.

Inspiracja, innowacja i niezliczone możliwości

Aby sprostać wymaganiom rynku i klienta indywidualnego, stale doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach doszkalających u naszych partnerów.

Wizja to początek, jej końcem jest produkt finalny. Na rynku instalacyjnym początkiem jest kontakt z klientem, końcem – nawiązanie dobrej relacji po wykonaniu zadania, zlecenia lub naprawy.

Do rozwoju potrzeba dwóch rzeczy: zaangażowania i pasji. Obie te cechy łączymy i wykorzystujemy w kontaktach z klientami. I nie ma znaczenia, czy jest to klient indywidualny, którego potrzebą jest montaż fotowoltaiki lub pompy ciepła albo naprawa piecyka lub przegląd kotła gazowego, czy tez jest to instytucja, dla której należy opracować dokumentację, przetarg lub zamontować skomplikowaną kotłownię lub system klimatyzacji.

Zatrudniamy fachowców. Dodamy – sympatycznych i ogarniętych. powierzamy zadania o różnym stopniu skomplikowania, ale mamy 100% pewności, że każde zostanie świetnie zrealizowane i zakończone na najwyższym możliwym poziomie. To nasza zasada!

Szeroka oferta produktowa

W ofercie produkty producentów z Polski i zagranicy

Doradztwo i realizacja

Pomagamy w projektowaniu i montujemy

Skuteczność i szybkość

Działamy od razu po ustaleniu, krótkie terminy

Dobry kontakt

Zostaw wiadomość – odpiszemy lub oddzwonimy

Nasze trzy podstawowe zasady

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta. Chcemy współpracować na zasadach przyjaźni i nawiązywania dobrych relacji, bo wiemy, że dzięki temu będziemy polecani.

Doświadczenie

Ponad 20 lat w Nowym Sączu i okolicach

Działamy dobrych kilkanaście lat i stale poszerzamy region. Podnosimy swoje kwalifikacje, a nasze ekipy montażowe i serwisowe dwoją się i troją, aby sprostać wymaganiom klientów i rynku.

Solidność

Podstawa naszych usług

Każdą pracę wykonujemy tak, jakbyśmy robili dla siebie i u siebie. Stawiamy na solidność podstawa dobrego imienia i poznawania nowych klientów.

Wysoka jakość

Chcemy pozostawić po sobie dobrą opinię

Wysoka jakość usług jest niezbędna, ponieważ dajemy gwarancję i chcemy, aby zadowolenie klienta pozostało w pamięci.

100%
Zadowolonych klientów
110%
Zaangażowania
250
Realizacji w roku
21+
Dostawców
Co mówią o nas inni

Opinie o nas

Daniel Janowski, Nowy Sącz

Zamówiłem serwis urządzenia – zwykły, blokowy Junkers. Stara konstrukcja, odmówiła posłuszeństwa.
Naprawili. Działa. Póki co zaoszczędziłem na konieczności zakupu nowego piecyka.

Zofia, Nowy Sącz

Skorzystałam z oferty firmy Klimat na montaż paneli fotowoltaiki. Sprawnie wykonana instalacja, bez kłopotów i w terminie, mimo że były bardzo napięte.
Jestem zadowolona z firmy. Polecam.

Jesteśmy zawsze gotowi do tego, aby pomagać i szybko reagować. Serwis zawsze na czas!

Współpracujemy z najlepszymi firmami
Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.