Skip links

Serwis kotłów i pieców

Znamy sposób na tanie i ekonomiczne rozwiązania

Wyślij pytanie

  Zadzwoń do nas:

  +48 602 667 361
  +48 783 845 777

  Oferta usług

  Serwis kotłów

  Serwis kotłów – bezpieczeństwo i prawidłowa praca w sezonie grzewczym i poza sezonem

  W kilku słowach

  Nasza oferta obejmuje również serwis kotłów gazowych w blokach i domach prywatnych. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i sprawnie naprawią lub przeprowadzą konserwację Twojego urządzenia. Dzięki regularnemu serwisowi, Twój kocioł lub piec będzie działał wydajniej i bezawaryjnie.

  Regularne serwisowanie i przegląd kotłów to gwarancja bezpieczeństwa i pewność poprawnej pracy!

  Kotły grzewcze na gaz (popularne „junkersy”) to urządzenia, które należy regularnie serwisować. Szczególnie zalecane jest to przed rozpoczęciem sezonu grzewczego w blokach lub domach jednorodzinnych. Ich nieprawidłowe działanie objawia się:
  • zwiększonym zużyciem gazu
  • nieprawidłowym rozpalaniem
  • niską temperaturą podgrzanej wody
  • koniecznością częstej regulacji temperatury
  • nieregularną pracą palnika
  • nieprawidłowym odprowadzeniem spalin
  • głośną pracą
  • nieprawidłowym spalaniem gazu (najgroźniejsze)
  • nieszczelnościami i przeciekami

  Ogromne znaczenie ma również miejsce, w którym piecyk lub kocioł się znajduje.

  Warto wcześniej zadbać o to, aby urządzenie grzewcze było przygotowane do sezonu i nie było przykrych niespodzianek po rozpoczęciu zwiększonego obciążenia i pracy.

  Nasze serwisanci pracują kilkanaście lat. Im wcześniej skontaktujesz się z nami – tym większa pewność szybkiej obsługi i serwisu. Prace przeprowadzamy sprawnie i bez zbędnych obciążeń finansowych. Dbamy o czystość i mamy dobre usposobienie, jesteśmy przyjaźnie nastawieni. Za nami wieloletnie doświadczenie i uprawnienia, które dają gwarancję dobrego wykonania zlecenia.
  Szkolimy się regularnie, co potwierdzają nasze certyfikaty i uzyskiwane uprawnienia.

  KONIECZNIE SPRAWDŹ SWÓJ KOCIOŁ PRZED SEZONEM!

  Dla Twojego bezpieczeństwa i zdrowia, dla ochrony Twojego życia – regularnie serwisuj piec gazowy!
  ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas.

  KONTAKT Z NAMI

  W naszej ofercie

  Zapewniamy

  Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

  Tak, powinieneś serwisować piecyk typu Junkers, aby zapewnić jego prawidłowe działanie i zwiększyć jego trwałość. Serwisowanie powinno obejmować przegląd, czyszczenie i ewentualne naprawy. Zaleca się, aby serwisowanie przeprowadzał specjalista z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą. Warto również sprawdzić, czy piecyk jest objęty gwarancją i czy serwis jest wymagany do jej utrzymania.

  Zapewniamy szybki serwis i wykonanie prac zgodnie ze sztuką i gwarancją jakości!

  Przeprowadzenie przeglądu piecyka grzewczego na gaz przed sezonem grzewczym jest ważne, ponieważ pozwala to na wykrycie i usunięcie potencjalnych problemów, które mogłyby uniemożliwić jego prawidłowe działanie w czasie, gdy jest on najbardziej potrzebny. Przegląd obejmuje sprawdzenie ciśnienia gazu, kondycji komina, stanu palników, poprawności działania zabezpieczeń i innych elementów piecyka. Dzięki temu można zwiększyć efektywność spalania gazu i zminimalizować ryzyko awarii oraz pożaru. Regularne serwisowanie piecyka pozwala też zwiększyć jego trwałość i zapobiegać przedwczesnemu zużyciu.

  Zdecydowanie TAK!

  Od początku do końca, od propozycji produktowej do jego zamontowania i uruchomienia, przeprowadzimy proces sprawnie i bezpiecznie, bez niepotrzebnego zamieszania.
  Mamy duże doświadczenie i wiemy, które z urządzeń są trwałe i funkcjonalne. Wiemy również, jak wybrać, aby nie przepłacić, ponieważ specjalizujemy się w takich usługach. Nasza firma ma swoje źródło właśnie z takiego zapotrzebowania klientów – na samym początku wykonywaliśmy serwis takich urządzeń, dzisiaj – serwisujemy, instalujemy, naprawiamy i wykonujemy instalacje w wielu miejscach w naszym regionie.

  Można nam zaufać, co potwierdzają nasi liczni klienci, którzy stali się naszymi stałymi klientami.

  Czas trwania przeglądu piecyka zależy od jego typu, rozmiaru oraz stopnia złożoności. Przegląd konserwacyjny zazwyczaj trwa od 1 do 2 godzin, podczas gdy przegląd serwisowy, który obejmuje więcej szczegółów, może trwać nawet do 4 godzin. Dokładniejszy przegląd i naprawa, które wymagają rozebranie piecyka, mogą trwać nawet kilka dni (są to wyjątkowe sytuacje i zdarzają się sporadycznie).

  Najczęściej: 1 – 2 godziny.

  Przegląd kotła powinien być przeprowadzany przez specjalistę z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą, który będzie w stanie dokładnie zdiagnozować i naprawić potencjalne problemy. Warto również upewnić się, że kocioł jest objęty gwarancją i czy serwis jest wymagany do jej utrzymania.

  Strona wykorzystuj pliki cookies. Zbieramy niektóre dane, ale nigdzie ich nie przekazujemy. Szczegóły w Polityce Prywatności.